مقالات آموزشی

آموزش نصب دوربین مدار بسته درون آسانسور

Posted On مرداد ۱۹, ۱۳۹۴ at ۸:۳۸ ق٫ظ by / No Comments

راه اندازی و نصب دوربین مدار بسته در آسانسور

راه اندازی و نصب دوربین مدار بسته در آسانسور : امروزه استفاده از دوربین مدار بسته در اغلب آسانسور ها معمول بوده و آسانسور یکی از محل هایی است که اکثر افراد تمایل دارند که مجهز به دوربین مدار بسته باشد. در این مقاله  سعی داریم یک روش ساده برای نصب دوربین مدار بسته در آسانسور را بیان کنیم. با داده پردازان پارسوا همراه باشید…

نصب دوربین مدار بسته در آسانسور

نصب دوربین مدار بسته در آسانسور

از آنجاییکه امکان سیم کشی آسان در آسانسورها وجود ندارد معمولاً نصب دوربین مدار بسته در آسانسور سخت و امری دشوار به نظر می رسد. بسیاری از افراد ترجیح می دهند از دوربین های مدار بسته وایرلس برای آسانسورها استفاده کنند اما ما به دلیل مشکلاتی مانند استفاده از باتری ، اختلال ایجاد شده توسط موبایل و.. این گونه دوربین های مداربسته ، وایرلس را به شما پیشنهاد نمی دهیم و در ادامه یک روش ساده برای نصب دوربین مدار بسته با سیم کشی درون آسانسور بیان می کنیم.
اکثر نصاب های دوربین مداربسته بر این باورند که سیم حتما باید از بالای آسانسور داخل کابین شده و  از داخل اتاقک آسانسور به کابین برسد که در چنین صورتی علاوه بر نیاز به متراژ بالای سیم، امکان و احتمال  پاره شده سیم نیز افزایش می یابد.
ولی راه حل جایگزین چیست؟ و چگونه می توان این مشکل را حل کرد؟

استفاده از فضای خالی زیر کابین برای نصب دوربین مدار بسته در آسانسور

در این روش نصب دوربین مدار بسته در آسانسور ابتدا شما باید به اندازه متراژ طولی آسانسور در زیر کابین، سیم قرار داده و سیم را از کنار کابین به بالا ببرید و به دوربین اتصال دهید. سر دیگر سیم را نیز به دستگاه ضبط DVR متصل کنید. در این حالت زمانی که آسانسور به بالا می رود سیم در پایین آن قرار دارد و بدون اینکه با مانعی برخورد کند به بالا می رود.


دیجیاتک | فروش آنلاین کالای الکترونیک و دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به نوسانات ارزی لطفا جهت دریافت قیمت بروز محصولات تماس حاصل فرمایید. رد کردن