اخبار

دومین نمایشگاه امنیت سایبری ICSEC2015|٢٧ مردادماه ٩۴

Posted On تیر ۲۰, ۱۳۹۴ at ۲:۲۲ ب٫ظ by / No Comments

icsec2015banner

کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، دومین نمایشگاه امنیت سایبری ایران (ICSEC۲۰۱۵) را برگزار می‌کند.

بهناز آریا با اعلام خبر فوق گفت: کمیسیون افتا پس از برگزاری موفق اولین دوره این نمایشگاه، دومین نمایشگاه امنیت سایبری ایران را از تاریخ ۲۷ تا ۲۹ مردادماه سال جاری در سالن حجاب تهران برگزار می‌کند.

وی با اشاره به رویکرد کلی این نمایشگاه ابراز کرد: در این نمایشگاه، شرکت‌های خصوصی فعال حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات (افتا)، دستاوردها و خدمات خود را معرفی خواهند کرد. سه محور برگزاری این نمایشگاه تخصصی شامل “محصولات امنیتی داخلی و خارجی”، “خدمات و سرویس‌های مرتبط با امنیت اطلاعات” و” آموزش و آگاهی‌رسانی در حوزه امنیت اطلاعات” است.
مسئول کمیسیون افتای (امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات) سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با اشاره به ضرورت برگزاری این نمایشگاه گفت: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با توجه به نیاز مبرم فضای کسب‌وکار در حوزه افتا، اولین دوره نمایشگاه تخصصی امنیت سایبری ایران را مهرماه ۹۳ برگزار کرد.

او با تاکید بر اینکه نمایشگاه امنیت، فرصت خوبی برای معرفی دستاوردهای بخش خصوصی است، گفت: نمایشگاه امنیت سایبری، فرصت منحصر بفردی را برای حضور و معرفی شرکت‌های عضو سازمان و فعال در حوزه افتا فراهم می‌کند و به بازدیدکنندگان این امکان را می‌دهد که برای اولین بار شرکت‌های خصوصی متخصص در حوزه امنیت را یکجا و در زیر چتر سازمان ملاقات کنند.

آریا با بیان اینکه تاریخ ثبت‌نام در نمایشگاه به زودی اعلام می‌شود، افزود: ثبت‌نام در این دوره از نمایشگاه امنیت سایبری، به صورت آنلاین و از طریق سایت نمایشگاه با آدرس icsec.ir خواهد بود.

مسئول کمیسیون افتای سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران با بیان اینکه در دومین دوره نمایشگاه ۲۰۱۵ICSEC تاکید بیشتری بر برگزاری کارگاه‌های آموزشی حوزه امنیت وجود دارد، گفت: در این دوره نیز همچون دوره اول، کارگاه‌های آموزشی متعددی با هدف آگاهی و اطلاع‌رسانی عمومی در حوزه امنیت سایبری کشور، معرفی محصولات امنیتی برای شرکت‌های افتا و کاربران این حوزه برگزار می‌شود.

وی تاکید کرد: پرداختن به جنبه علمی و آگاهی‌رسانی حوزه افتا در برگزاری دومین دوره نمایشگاه امنیت سایبری ایران از طریق برگزاری کارگاه‌های آموزشی مختلف، اهمیت بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

با توجه به نوسانات ارزی لطفا جهت دریافت قیمت بروز محصولات تماس حاصل فرمایید. رد کردن